12.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Да се потсетиме: “Датум за преговори имаме, а вие може да пукнете...

Да се потсетиме: “Датум за преговори имаме, а вие може да пукнете ако сакате” (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

После блокадата од Бугарија, Твитер врие со видеа од изјави на премиерот Зоран Заев дадени во минатото, каде тој вели дека сме добиле датум за преговори со Европската Унија….

РЕКЛАМА
- Реклами -