16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Македонија Медиа.мк: Престрелка во Скопје помеѓу две групи, во едната група учестувал и...

Медиа.мк: Престрелка во Скопје помеѓу две групи, во едната група учестувал и сопругот на градочалниката !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Медиа.мк ексклузивно дознава дека пред малку се случи престрелка помеѓу две групи во која учествувал сопругот на градоначалниката на Арачиново.

Во престрелката според нашите информации нема повредени. Во пукањето учествувале две групи од Арачиново, во едната сопругот на градоначалниката, Агрон Халими а од другата страна познатиот Шенки Версаче и уште неколку лица.

Извор: Медиа.мк

РЕКЛАМА

 

- Реклами -