21.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Охридскиoт Јутjубер Ставре сними хуманитарно видео во кое помага на сиромашни граѓани...

Охридскиoт Јутjубер Ставре сними хуманитарно видео во кое помага на сиромашни граѓани од Охрид.

Translate (Eng):[gtranslate]

Познат Охридски Јутубер STAVRE сними хуманитарно видео , идејата на ова видео е да ги потикне и другите граѓани да помогнат со било каква помош на лица кои навистина му е потребна хуманитарна помош.

Во продолжение погледнете Охридскиот Јутубер Stavre помага на сиромашните граѓани низ Охрид.

Погледнете на следниот линк :

РЕКЛАМА
- Реклами -