27.9 C
Ohrid
петок, јуни 25, 2021
Почетна Македонија Охридска пекара со голем хуман гест: Тие што немаат пари ќе добијат...

Охридска пекара со голем хуман гест: Тие што немаат пари ќе добијат бесплатен леб или пецива.

Translate (Eng):[gtranslate]

Уште еднаш охриѓани ја покажуваат својата хуманост на дело. Овојпат не изненади охридската пекара ”Лихнида” со нејзиниот транспарент залепен на самиот влез од пехарата.

Секоја чест момци, Шило Магазин ви посакува уште поголем успех за да може да правите уште поголеми хумани работи за луѓето !!!!

No description available.

РЕКЛАМА
- Реклами -