27.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Штипјанецот дементира: Не и се заканував на мојата жена со тврд предмет...

Штипјанецот дементира: Не и се заканував на мојата жена со тврд предмет туку со копач !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Штипјанецот испрати демант до медиумите бидеќи пренесоа дека тој и се заканувал со тврд предмет, тој појаснува дека не бил тврд предмет туку бил копач, и да сакал да земе тврд предмет немал време…

РЕКЛАМА
- Реклами -