Прв роденден без нејзиниот татко: 4-годишната ќерка на Коби Брајант го прослави роденденот.

„Среќен 4-ти роденден Бјанка. Те сакаме тооолку многу. Ти носиш сонце во нашите денови. Господ да те благослови наше девојче. Те сакаат мама, тато, Нани, Џиџи и Коко“, напиша 38-годишната Ванеса.

Ванеса Брајант направи сѐ што е во нејзина моќ за нејзината ќерка Бјанка на прославата по повод нејзиниот 4-ти роденден да не почувствува празнина.

Таа ја опсипува со љубов и се труди да ѝ надомести што покрај неа за роденденот за жал не се нејзиниот татко Коби Брајант и сестра ѝ Џиана.

„Среќен 4-ти роденден Бјанка. Те сакаме тооолку многу. Ти носиш сонце во нашите денови. Господ да те благослови наше девојче. Те сакаат мама, тато, Нани, Џиџи и Коко“, напиша 38-годишната Ванеса на својот приватен Инстаграм профил, а на една од фотографиите со Бјанка напиша: „Близначка на тато“.

Ванеса го славеше роденденот на Бјанка со 17-годишната ќерка Наталија и бебето Капри, на кое му го прославија првиот роденден во текот на летото и неколку блиски пријатели.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here