0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Македонија Нова видео порака од Мите и Драгица: Јавно им се заблагодарувааме на...

Нова видео порака од Мите и Драгица: Јавно им се заблагодарувааме на сите кои им помогнаа, иако не веруваме дека постојат олку добри луѓе на овој свет !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Катерина и Мите Драгишевски им се заблагодарија на сите хумани граѓани и испратија предновогодишна честитка… Исто така упатуваат апел до добрите луѓе кои се понудија да му донесат уште комјутери да им ги подарат на останатите дечиња на кои вистински му требаат како што ни требаа нас за да може да учиме, вели малечкиот Мите.

РЕКЛАМА