Урнебесно Видео: Девојка со фобија од игли, дојде да се тетовира…

Знаеше дека некој мора да стои покрај неа во текот на целиот процес на тетовирање.

Моли Мајлс (22) од Флорида, никогаш не примила инјекција ниту пак и ваделе крв од прстот или вените, а притоа да не колабирала.

Од мала има невиден страв од игли до таа мера, што паѓа во несвест штом ќе ги види.

Погледнете како таа помина во салон за тетоважи, откако пристигна со своето момче и своите пријателки да ја направи првата долгопосакувана тетоважа.

Да не беше смешно, ќе беше тажно, но нејзината реакција е урнебесна, а оваа девојка дефинитивно не се штеди да се пошегува на своја сметка.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here