„Све да ти е*ам“: На Стефан Лазаров му извадија пиштол среде кафеана во Чаир (ВИДЕО)

Постои нешто што се вика карма и таа е тука, можеби е бавна, но кога тогаш ќе ве стаса…

Вака некако може да се опише тоа што му се случи денеска на нашиот најпознат јутјубер Стефан Лазаров.

Ако досега го гледавме него во улога на „местач“, односно како тој си прави шега на туѓа сметка, овојпат истото му се врати како бумеранг.

Еден од неговите другари го намести, што би рекол народот „за сите пари“.

Имено, Стефан заедно со уште тројца другари се упатуваат во скопската населба Чаир на ручек. Тие влегуваат во ресторан и по неколку минути се случува вистинска драма…

Пиштол во глава на познатиот јутјубер… Што точно се случи, погледнете од видеото:

plus 24

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here