25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава Шилегов покрај што ја носи маската за заштита, исто така со неа...

Шилегов покрај што ја носи маската за заштита, исто така со неа си брише и мрсулчиња. !! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

И уште еднаш на мета се најде актуелниот градоначалник, таткото на град Скопје Петре Шилегов. Додека сите ние заштитните респираторни маски ги носиме за заштита од вирусот, Шилегов дојде до интересна идеја дека заштитната маска може да се употреби и за бришење на носот.

Секоја чест за ова градоначалниче, со ваква идеја ќе заштедиме 10 денари за палома.

РЕКЛАМА
- Реклами -