7.5 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаЗабаваШилегов покрај што ја носи маската за заштита, исто така со неа...

Шилегов покрај што ја носи маската за заштита, исто така со неа си брише и мрсулчиња. !! (Видео)

И уште еднаш на мета се најде актуелниот градоначалник, таткото на град Скопје Петре Шилегов. Додека сите ние заштитните респираторни маски ги носиме за заштита од вирусот, Шилегов дојде до интересна идеја дека заштитната маска може да се употреби и за бришење на носот.

Секоја чест за ова градоначалниче, со ваква идеја ќе заштедиме 10 денари за палома.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗИБЕРИ: Многу лични документи кои се обработени и подготвени за доставување се заглавени во лавиринтите на МВР

Готови документи се заглавени во лавиринтите на МВР, а поднесени се 50 претставки до Народниот правобранител. „Многу лични документи кои се обработени и подготвени...

Обвинителот Коцевски: Сум имал 50 до 60 вакви случаи, но како убиството на Вања Ѓорчевска немав видено

Државниот обвинител Љупчо Коцевски во првото телевизско интервју, во ТОП Тема на Телма наведе дека во обвинителската кариера истражувал многу злосторства, но како убиството...

Зад себе имам мандат без ниту една стратешка грешка, рече Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат на претстојните претседателски избори. Пребарај.. МАКФАКС МАКФАКС МАКЕДОНИЈАПендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат: „Не ме контролира никој, ниту...

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...