25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Контејнерите се трпезата за Мирветка Мемедова од Штип. (Видео)

Контејнерите се трпезата за Мирветка Мемедова од Штип. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Штипјанка без леб остана поради бирократска грешка
Контејнерите се трпезата за Мирветка Мемедова од Штип. Откако ја изгуби социјалната помош, поради како што тврди наводен долг кон УЈП од 4000 денари

РЕКЛАМА
- Реклами -