21.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Да беше некој со Југо до сега ќе го пронајдеа и ќе...

Да беше некој со Југо до сега ќе го пронајдеа и ќе беше казнет: Бентли влета на скопскиот плоштат луѓето почнаа да бегаат од страв !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи кружи видео снимка на која се гледа како еден автомобил од марката Бентли, поминува на среде поставените украси на плоштадот „Македонија“ каде што граѓани се движат.

Некои од нив почнуваат да бегаат.

РЕКЛАМА
- Реклами -