25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Момче во една од скопските градинки ги расплака воспитувачките: За Нова година...

Момче во една од скопските градинки ги расплака воспитувачките: За Нова година сакам да ми се врати мојата баба која е на небото

Translate (Eng):[gtranslate]

Младо момче во една од скопските градинки ги расплака воспитувачките и неговите родители. Тие денес во градинката имале задача да напишат што сакаат за Нова година од Дедо Мраз. Додека другите другарчиња набројувале пакетче, барбика, плејстејшн, мобилен телефон итн… ова детенце напишало порака дека сака да му се врати неговата баба која заминала на небото…Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -