4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаМомче во една од скопските градинки ги расплака воспитувачките: За Нова година...

Момче во една од скопските градинки ги расплака воспитувачките: За Нова година сакам да ми се врати мојата баба која е на небото

Младо момче во една од скопските градинки ги расплака воспитувачките и неговите родители. Тие денес во градинката имале задача да напишат што сакаат за Нова година од Дедо Мраз. Додека другите другарчиња набројувале пакетче, барбика, плејстејшн, мобилен телефон итн… ова детенце напишало порака дека сака да му се врати неговата баба која заминала на небото…Нема достапен опис

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...