21.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Шилегов: Покрај што е казнет фраерот на ТикТок одземенео е и неготвото...

Шилегов: Покрај што е казнет фраерот на ТикТок одземенео е и неготвото возило !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Тик ток „фраерот“ што возеше по вело патеката на 8-ми Септември, идентификуван, казнет од страна на МВР, казнет од Град Скопје, возилото времено одземено, соопшти градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов.

Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -