25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Без лажи и преваре-Ни најмалку ни најмногу шпоретот го доби ќерката на...

Без лажи и преваре-Ни најмалку ни најмногу шпоретот го доби ќерката на градоначалникот на Лозово

Translate (Eng):[gtranslate]

Ќерката на градоначалникот рече дека фамилијарно го добиле шпоретот и одлучиле да го доделат на семејство на кое му е потребно.

„Без лажи и преваре! Ни најмалку ни најмногу шпортетот го доби ќерката на нашиот градоначалник Аце (Ацо Велковски)!“, го најави добитникот водителката на лотаријата по повод празникот на Општина Лозово..

Ќерката на градоначалникот рече дека фамилијарно го добиле шпоретот и одлучиле да го доделат на семејство на кое му е потребно. Погледнете го видеото што се споделува на Твитер.

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -