23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Гори трговскиот центар Глобал во Струмица. (Видео)

Гори трговскиот центар Глобал во Струмица. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Горат дуќани во Трговскиот центар „Глобал“ во центарот на Струмица. Пожарникарите во моментот се справуваат со пожарот. Опожарени се дуќани на приземјето од Трговскиот центар… Повеќе информации подоцна…

РЕКЛАМА
- Реклами -