25 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Погледнете како изгледа канцеларијата на Груби во споредба со кичевската болница.

Погледнете како изгледа канцеларијата на Груби во споредба со кичевската болница.

Translate (Eng):[gtranslate]

Канцеларијата на Груби во зградата од 14 милони евра каде е сместено неговото министерство кое потроши 100 милиони евра за 10 години на луѓе кои не одат на работа, и Болница во Кичево. Малку ни е, напиша на Фејсбук, Ивор Мицковски.

Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -