19.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Со мало задоцнување градоначалникот на Скопје објави дека оваа година ќе биде...

Со мало задоцнување градоначалникот на Скопје објави дека оваа година ќе биде бериќетна и за него..

Translate (Eng):[gtranslate]

Лепчето со паричка се падна кај градоначалникот Петре Шилегов. Според верувањата, тоа значи дека ќе го следи среќа во текот на целата на година…

РЕКЛАМА
- Реклами -