17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Се огласи Вевчанецот кој беше приведен за закани: Главна фаца сум на...

Се огласи Вевчанецот кој беше приведен за закани: Главна фаца сум на сите вести мe имаше. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Вевчанската легенда Гопе за многумина познат како претседателот на Република Македонија голем бунтовник на позицијата и на опозицијата неодамна беше приведен за наводно упатени закани преку социјалните мрежи кон премиерот Заев и претседателот Пендаровски. Гопе е познат за жителите на Вевчани и пошироко, тој важи за еден мирен човек кој зборува гласно не размислуваќи за последиците, но не е така опасен како што изгледа навидум.

Во продолжение ќе ви го прикажеме неговото најново видео”:

Исто така упатува апел до полицијата за да му го врати лаптопот и мобилниот телефон, зошто од тој компјутер неговото дете следело онлајн настава….

РЕКЛАМА

- Реклами -