21.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава Овој Битолчанец се соблекуваше гол, пиеше мо*ка, но сега за само неколку...

Овој Битолчанец се соблекуваше гол, пиеше мо*ка, но сега за само неколку минути заработува 5.000 евра !! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Битолченецот Ритко Мемедов или познат по името Ритко МДФК, од ден за ден станува се популарен во Македонија и надвор. Интересно е за ова момче како со неговата упорност стигна до слава која едно вклучување на неговиот канал му носи илијадници евра, а таков случај имавме во вчерашниот ден, кога за неколку минути заработи 5.000 евра.

Ритко ексклузивно за Шило Магазин открива дека неговиот живот е драстично сменет јас се мачев за парче леб целиот мој живот а сега преку хумор и забава заработувам неколку илјади евра благодарение на моите фанови, а тоа се моите МАФИЈАШИ.

Тој е популарен веќе подолг период, но во последниот период неговата популарност навистина е во поголем пораст. Имено, пред неколку недели Ритко МДФК имаше видео во кое шета две девојки врзани за врат кое ексклузивно беше објавено на нашата страна, објава која донесе лавина негативни коментари за двете девојки, но во шоубизнисот нема правила вели Ритко многумина сакаат да станат популарни преку мене но секоја објава може да биде и погрешно сфатена.

РЕКЛАМА

Во продолжение погледнете како се заработуваат пари во Македонија на лесен начин, со хумор и забава.

 

- Реклами -