2.8 C
Ohrid
понеделник, декември 11, 2023
ПочетнаМакедонијаИнституциите си молчат: Гоце од Прилеп го запали и столот во неговата...

Институциите си молчат: Гоце од Прилеп го запали и столот во неговата детска соба по барање на негово другарче. (Видео)

Наместо да се занимавате со историја и предмети госпоѓо Царовска погрижете се за овие деца кои се посебен случај.. воедно Ало МВР? Одговорност за родителите на овие деца?? Освен Гоце тука имаме уште едно момче кое го сили и му вели да ПАЛИ по дома ДНО, Стои во објавата на Твитер.

Видеото може да го погледнете: ТУКА 

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Телма на местото на злосторството – За првпат објавено местото каде Вања била закопана

Јавноста се уште не се смирува со реакции по смрта на Вања и Панче кои претходно беа киднапирани. За првпат Телма ТВ успеа да дојде...

Јован Митрески,новиот претседател на Сообрание?

Извори од вледејачката СДСМ брифираат дека претседателот на партијата Димитар Ковачевски, за во недела закажал состанок на раководството на СДСМ. Неофицијално се дознава дека на...

Вмро Дпмне веднаш го разреши претседателот на месниот комитет во Охридско, откако истит бил фатен од страна на полициските службеници како конзумира дрога.

Лицето А.Т по пријавата од МВР за поседување на наркотични средства е веднаш разрешен од местото претседател на месниот комитет во Охридско соопштуваат од...

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...