17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Институциите си молчат: Гоце од Прилеп го запали и столот во неговата...

Институциите си молчат: Гоце од Прилеп го запали и столот во неговата детска соба по барање на негово другарче. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Наместо да се занимавате со историја и предмети госпоѓо Царовска погрижете се за овие деца кои се посебен случај.. воедно Ало МВР? Одговорност за родителите на овие деца?? Освен Гоце тука имаме уште едно момче кое го сили и му вели да ПАЛИ по дома ДНО, Стои во објавата на Твитер.

Видеото може да го погледнете: ТУКА 

РЕКЛАМА
- Реклами -