16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Македонија Каде е сега ЕБР или само за карневали се појавува?!-: Ски-центарот„Нижеполе “...

Каде е сега ЕБР или само за карневали се појавува?!-: Ски-центарот„Нижеполе “ преполн, по најавата за бесплатно скијање

Translate (Eng):[gtranslate]

Ски-центарот „Нижеполе“ преполн на почетокот од скијачката сезона.
Посетителите го користат викендот за скијање и прошетка, по најавата дека
стазата е отворена, но и дека не се плаќаат карти. На самата фотографија може да се забележи и групирање но никаде го нема ЕБР, и полицијата очигледно само за карневали се појавува полицијата….

За повеќе информации: ТУКА

a1on

РЕКЛАМА
- Реклами -