11.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Забава Охриѓанец знае како да му се израдува на првиот снег, и да...

Охриѓанец знае како да му се израдува на првиот снег, и да ужива во истиот.

Translate (Eng):[gtranslate]

Кога имаш скии во гаражата а немаш слободно време да заминеш на зимовање :).

Секоја чест за овој господин кој едноставно знае да ужива и да се радува на снегот.


мотика

РЕКЛАМА
- Реклами -