26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Во групата ЈАВНА СОБА на Телеграм имало и полициски службеници каде праќале...

Во групата ЈАВНА СОБА на Телеграм имало и полициски службеници каде праќале фотографии од нивни колешки?!!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалната мрежа ТВИТЕР денес се постираа дел од разговорите во ЈАВНА СОБА. Збунувачки е фактот како таму се нашле и полициски службеници кои мањачеле и постирале содржини од нивни колешки, споделуваќи имиња и место на живеење на истите…

Засега немаме информации дали се работи за еден полициски службеник или ги има повеќе кои уживале да гледаат голи девојки од Македонија и да споделуваат лични податоци со останатите во групата, или се работи за некаква манипулација со полициски службеник. Затоа бараме МВР добро да го истражи овој случај и да се откријат сите членови на Јавна соба, и во кој сектор се вработени истите тие…

Во продолжение ви ги прикажуваме објавите кои кружат на социјалната мрежа Твитер:

РЕКЛАМА

- Реклами -