11.7 C
Ohrid
недела, декември 3, 2023
ПочетнаМакедонијаВо групата ЈАВНА СОБА на Телеграм имало и полициски службеници каде праќале...

Во групата ЈАВНА СОБА на Телеграм имало и полициски службеници каде праќале фотографии од нивни колешки?!!

На социјалната мрежа ТВИТЕР денес се постираа дел од разговорите во ЈАВНА СОБА. Збунувачки е фактот како таму се нашле и полициски службеници кои мањачеле и постирале содржини од нивни колешки, споделуваќи имиња и место на живеење на истите…

Засега немаме информации дали се работи за еден полициски службеник или ги има повеќе кои уживале да гледаат голи девојки од Македонија и да споделуваат лични податоци со останатите во групата, или се работи за некаква манипулација со полициски службеник. Затоа бараме МВР добро да го истражи овој случај и да се откријат сите членови на Јавна соба, и во кој сектор се вработени истите тие…

Во продолжение ви ги прикажуваме објавите кои кружат на социјалната мрежа Твитер:

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...