23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Една од најретките и најубави глетки- Видео од Мечка на Шар Планина

Една од најретките и најубави глетки- Видео од Мечка на Шар Планина

Translate (Eng):[gtranslate]

На инстаграм се појави видео проследено со фотографии од мечка.

На видеото и на фотографиите е прикажана мечка како слободно се шета на планината Шар Планина која е обелена со снег.

Следете го линкот

РЕКЛАМА

https://www.instagram.com/timelessviews.mk/?utm_source=ig_embed

- Реклами -