16.5 C
Ohrid
недела, мај 16, 2021
Почетна Забава (Видео) Чичко, дај бе една вакцина, и ја сакам вака, еее, шо...

(Видео) Чичко, дај бе една вакцина, и ја сакам вака, еее, шо си пе*ер !-Бојан Велевски

Translate (Eng):[gtranslate]

Чичко, дај бе една вакцина, еее, шо пе*ер си!-Бојан Велевски проси вакцини на раскрсница(урнебесно видео)

Чичко, дај бе една вакцина, еее, шо пе*ер си!-Бојан Велевски проси вакцини на раскрсница(урнебесно видео)

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -