23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Зоки Фаци: Лила Филиповска е најголем инфлуенцер, сите останати други се ку*вичиња

Зоки Фаци: Лила Филиповска е најголем инфлуенцер, сите останати други се ку*вичиња

Translate (Eng):[gtranslate]

Зоран Василевски познат во јавноста како Зоки Фаци важи за човек кој секогаш отворено го кажува она што го мисли. Во неговиот новинарски период, под лупа беа сите познати македонски јавни личности, пред се од естрадата, пејачки, водителки и манекенки, тој на прашањето која е најдобра инфуенцерка во Македонија, одговори дека најдобрата е Лила Филипоска со богата кариера зад себе, а сите останати се обични ку*вичиња кои се појавуваат со патики купени од пазар и глумат јавни фаци

РЕКЛАМА
- Реклами -