20.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаМакедонијаВидео -Верувале или не ама Бајден тргна по стапките на Заев

Видео -Верувале или не ама Бајден тргна по стапките на Заев

Во вчерашната емисија на Само Вистина на Канал 5 гостин беше Ненад Јовановиќ на новинарот и  аналитичар Ненад Јовановиќ .Јовановиќ е чест гостин на дебатни емисии а во Само Вистина за противник го имаше Александар Пандов

Изјавата која ја даде во емисијата ги насмеа водителот соговорникот и целата твитер и фејсбук заедница.

Јовановиќ меѓудругото изјави дека Претседателот на САД г-н Џо Бајден почнал да ги следи политиките на Заев што предизвика смеа кај соговорникот и водителката како и во цела јавност

Погледајте

 

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...

Директор д-р Асен Шајн ја предаде должоста на новиот В.Д. Директор д-р Горан Маркоски, со желби за понатамошен успех и континуитет во работата.

Примопредавање на функцијата директор на ЈЗУ Општа болница Охрид Денеска во просториите на административната зграда при ЈЗУ Општа болница Охрид, во пријатна работна...