24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Не е до снегот и до шоферите е: Сообраќајна незгода снимена во...

Не е до снегот и до шоферите е: Сообраќајна незгода снимена во Струга од безбедносна камара..

Translate (Eng):[gtranslate]

Зимските услуви го отежнуваат возењето и затоа треба да се внимава, но не секогаш лошто време и лизгавиот пат се причина за сообраќајна незгода. Во продолжение погледнете го ова видео и проценете сами кој е виновен.

 

 

РЕКЛАМА

- Реклами -