11.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Забава Koга немаш пари за Ферари ќе си го направиш сам. (Видео)

Koга немаш пари за Ферари ќе си го направиш сам. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Две момчиња од Виетнам решиле сами да си направат Ферари.

Како што изјавиле за локалната Телевизија, тие премногу посакувале ваква кола но немале толку пари да си ја дозволат, па решиле сами да си направат една. Виетнамскиот канал NHẾT TV поминал четири месеци снимајќи го овој процес на правење Ферари, погледнете го видеото и ќе се уверите во умешноста на овие две момчиња.

РЕКЛАМА
- Реклами -