23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Им тргна со имињава: Шилегов- Ги враќаме старите имиња на добро познатите...

Им тргна со имињава: Шилегов- Ги враќаме старите имиња на добро познатите скопски улици

Translate (Eng):[gtranslate]

Едно од моите предизборни ветувања беше враќање на идентитетот на Скопје. Ги враќаме старите имиња на добро познатите скопски улици. Овие се само дел од нив:

Фејсбук статус на градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов

РЕКЛАМА
- Реклами -