17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Институциите си молчат: Гоце од Прилеп со ново видео-Комуњари еден да не...

Институциите си молчат: Гоце од Прилеп со ново видео-Комуњари еден да не ос**ните..

Translate (Eng):[gtranslate]

Покрај се што се случува во Македонија и младината замина во непознат правец. Изминатиов период момчето од Прилеп или познат на социјалните мрежи како Гоце GP се повеќе и повеќе изненадува, по видето со петелот стави видео како краде автомобил, потоа како го пали компјутерското столче на барање од негов другар, па жив човек го претстави за починат.  Довикуваќи од балкон, минувачите ги нарекува к**ви… и што уште не….

 

Овојпат тој се наоѓа на тераса, на ладно време и упатува порака, викајќи силно: Комуњари еден да не ос**ните..

РЕКЛАМА


- Реклами -