20.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 24, 2024
ПочетнаМакедонијаИнституциите си молчат: Гоце од Прилеп со ново видео-Комуњари еден да не...

Институциите си молчат: Гоце од Прилеп со ново видео-Комуњари еден да не ос**ните..

Покрај се што се случува во Македонија и младината замина во непознат правец. Изминатиов период момчето од Прилеп или познат на социјалните мрежи како Гоце GP се повеќе и повеќе изненадува, по видето со петелот стави видео како краде автомобил, потоа како го пали компјутерското столче на барање од негов другар, па жив човек го претстави за починат.  Довикуваќи од балкон, минувачите ги нарекува к**ви… и што уште не….

 

Овојпат тој се наоѓа на тераса, на ладно време и упатува порака, викајќи силно: Комуњари еден да не ос**ните..


spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Прилепчанецот Сашо е новиот победик во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“

Со над 6.000 освоени смс-гласови, македонскиот натпреварувач Сашо Башески вечерва победи во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“. Талентираниот прилепчанец со месеци важеше за...

ЦУК: Во поплавена куќа во Јегуновце има заглавено семејство

Во поплавена куќа во општина Јегуновце, во с. Сиричино има заглавено семејство, информира Центарот за управување со кризи. Тетовската ТППЕ работи на нивно извлекување.

Донев до Костадиноска Стојческа: Јас и Охриѓани нема да ви простиме!

Пратеникот Сашо Донев од говорницата на Собранието ја потсети поранешната министерка за култура Бисера Костадиноска Стојческа за се што не направила за Охрид. ВИДЕО

Бебе во тешка состојба донесено во прилепската болница – починало на пат кон Скопје

На 22.06.2024 во 16.20 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во болницата во Прилеп во тешка здравствена состојба, од неговта мајка Ф.Ј.(34)...