22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Маж од скопско во полиција: „Ми исчезна сопругата“

Маж од скопско во полиција: „Ми исчезна сопругата“

Translate (Eng):[gtranslate]

На 21.02.2021 во 10:25 часот во Полициското одделение Сарај, Т.Б.(35) од с.Рашче, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Т.С.(30).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

РЕКЛАМА
- Реклами -