Маж од скопско во полиција: „Ми исчезна сопругата“

На 21.02.2021 во 10:25 часот во Полициското одделение Сарај, Т.Б.(35) од с.Рашче, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Т.С.(30).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here