27.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Видео- Ги понижувал работниците за на Тик Ток па добил...

Видео- Ги понижувал работниците за на Тик Ток па добил нокаут

Translate (Eng):[gtranslate]

ТикТокерот Зоран Јовановиќ, кој на споменатата социјална мрежа се претставува под името „ludibratt“, пред извесно време ја разбесни јавноста кога објави видео на кое ги малтретира работниците на „Градска чистота“.

Сега тој објавил уште едно видео на кое се гледа како добил нокаут во центарот на градот, поточно на улицата Кнез Михајлова во Белград.

ТикТокерот објавил неколку видео снимки кои сега се шират на Твитер. На едно од видеата се гледа како момче во црна тренирка му мава бокс, а на следното видео е прикажан со преврзано око.

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -