18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Тетин се обидел да изврши обљуба врз своите две внуки, соопшти полицијата.

Тетин се обидел да изврши обљуба врз своите две внуки, соопшти полицијата.

Translate (Eng):[gtranslate]

Тетин се обидел да изврши обљуба врз своите внуки, соопшти полицијата.

Случајот во МВР го пријавила мајката на девојчињата.

„На 26.02.2021 во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки“, соопшти МВР во дневниот билтен.

РЕКЛАМА

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Реклами -