28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Дарко и Сулејман од Берово: Ние како експерти пиеме по едно литро...

Дарко и Сулејман од Берово: Ние како експерти пиеме по едно литро ракија, чисто колку за превентива…

Translate (Eng):[gtranslate]

И покрај што алкохолот не е никаков лек најмалку за овој вирус, овие Беровчани не мислат баш така. Денот им започнувал со ракија, но не биле алкохоличари тие биле долгогодишни експерти за конзумирање шливка. Дарко и Сулејман долгогодишните експерти се пофалија дека пијат по литро ракија поради здравствени причини… 🙂

Видеото може да го погледнете тука…

РЕКЛАМА
- Реклами -