Тамара Тодевска: Ајде нека е ”честито” и јас позитивна на Ковид-19

Пејачката Тамара Тодевска е позитивна на вирусот ковид 19.

Ова таа го соопшти на Инстаграм каде чекајќи го резултатот, одговараше на прашањата на следбениците .

– Ајде нека е честито, напиша Тамара на Инстаграм приложувајќи фотографија од резултатот кој покажува детектиран коронавирус.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here