22.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаМакедонијаСо полицискиот час се врати и Орданоски: Ах бе женче само мажи...

Со полицискиот час се врати и Орданоски: Ах бе женче само мажи ти се вртат во главата.

Брачниот пар Орданоски повторно вербално се пресметува преку социјалните мрежи.

Роберт Орданоски објави статус во кој ја обвинува својата поранешна сопруга Агнеса дека „само мажите ѝ се вртат во главата“, алудирајќи на нејзините одговори за интервјуто во „Женски магазин“. Тој подоцна се испишмани и го избриша статусот!

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Лена е најмладиот мајстор за бурек, почнала да меси на петгодишна возраст

Во Обреновац се наоѓа пекарата Тијана во која работи малата Лена. Кариерата ја започнала кога имала само пет години, кога ги направила првите колачи. Девојчето...

После повеќегодишното барање на сите фудбалски школи и фудбалски клубови, градоначалникот Пецаков успеа да го реализира проектот за осветлување на помошното фудбалско игралиште со...

После повеќегодишното барање на сите фудбалски школи и фудбалски клубови успеавме да го реализираме проектот за осветлување на помошното фудбалско игралиште со вештачка трева....

Детали од МВР за убиството во Кратово-36 годишната В.И со нож го заклала сопругот и свекорот !

Полициски службеници од ОВР Кратово вчеравечер околу 22:08 часот, ја лишиле од слобода В.И.(36) од Кратово. -Таа се сомничи дека во семејната куќа во Кратово...

Холандскиот турист бил каснат од отровната змија додека ја разгледувал Самоиловата тврдина во Охрид.

Холандскиот турист кој за малку ќе го загубеше животот поради тоа што немало серум во болницата во Охрид, бил каснат од отровната змија додека...