9.3 C
Ohrid
понеделник, декември 6, 2021
Почетна Македонија Весела математика: За Заев гласале 59.000 и 240.000... (Видео)

Весела математика: За Заев гласале 59.000 и 240.000… (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Имено, на многумина има е нејасно како за Заев гласале 59.000 и 240.000 членови.

Повеќе може да погледнете од видеото во продолжение.

РЕКЛАМА