19.4 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабава(Видео) Втрчала гола во емисија во живо и фрлила цигла кон водителката

(Видео) Втрчала гола во емисија во живо и фрлила цигла кон водителката

На интернет се појави видеоснимка од една романска телевизија за тоа како гола жена влетува во ТВ-студиото среде пренос во живо и фрла цигла кон водителката Мирела Вајда.

На снимката се гледа и како режисерот веднаш реагира и се обидува да ја запре жената, но таа сепак успева да ја фрли тулата. За среќа, тврдиот предмет ја промаши водителката и падна близу неа.

Причината и мотивите за овој настан се уште не се познати, но романските медиуми пишуваат дека жената влегла во зградата преку страничен влез.

За видеото кликнете на линкот

blob:https://www.facebook.com/5870f101-7d18-4706-b30b-13270bb3585d

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...

Отровна змија касна турист во Охрид- Во болницата немало противотров

Турист од Холандија бил каснат од отровна змија во Охрид, но поради недостиг на серум во охридската болница, бил транспортиран со санитетско возило до...