(Видео) Втрчала гола во емисија во живо и фрлила цигла кон водителката

На интернет се појави видеоснимка од една романска телевизија за тоа како гола жена влетува во ТВ-студиото среде пренос во живо и фрла цигла кон водителката Мирела Вајда.

На снимката се гледа и како режисерот веднаш реагира и се обидува да ја запре жената, но таа сепак успева да ја фрли тулата. За среќа, тврдиот предмет ја промаши водителката и падна близу неа.

Причината и мотивите за овој настан се уште не се познати, но романските медиуми пишуваат дека жената влегла во зградата преку страничен влез.

За видеото кликнете на линкот

blob:https://www.facebook.com/5870f101-7d18-4706-b30b-13270bb3585d

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here