23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Кочанец и се заканувал со убиство на мајка си.. (Видео)

Кочанец и се заканувал со убиство на мајка си.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Кочанец и се заканувал со убиство на мајка си
63-годишна жена од Кочани е физичка и психичка жртва на сопствениот син. Малтретирањата што таа ги трпела отишле дотаму, што синот на мајката и се заканил и со убиство.

РЕКЛАМА
- Реклами -