25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава Твитерџиите повторно се шегуваат: ''Стигнаа вакцините во Македонија'' (Видео)

Твитерџиите повторно се шегуваат: ”Стигнаа вакцините во Македонија” (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

После сите маки единствено што им останува на твитерашите и јавноста е во очај да се посмеваме сами на себе. И на ветувањата без крај во кои се уште некој верува…

Кликни на линкот за твитер:

РЕКЛАМА
- Реклами -