1.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабаваЕлена Ристеска до Скопјани: Облечетете се дебело јас ве чекам да се...

Елена Ристеска до Скопјани: Облечетете се дебело јас ве чекам да се забавуваме заедно !!!

Македонската пејачка Елена Ристеска на својот профил кажа многу убава вест која ги израдува нејзините обожаватели. Во кратко видео кое го објави на Инста рече:

„Драги мои, на 31 декември, на плоштадот во Скопје, Ве очекувам заедно да ја прославиме 2023-та година, со мојот бенд и со моите колеги од естрадата.

Конечно, македонска музика на нашиот плоштад ќе ечи. Затоа, облечете се топло и дојдете заедно да прославиме. Ве очекувам и Ве сакам,“ рече Елена во видеото.

Едно нешто што можеше да се забележи кај нашата Елена е тоа што таа многу интересно ја стилизирала нејзината фризура која ѝ стоеше феноменално, но беше и топ дотерана во сако со отворено деколте.

На фановите им вели „Облечете се топло“, а таа се открива, па има што да покаже.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...