31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Поздрав до Филипчето: Музичар од Струмица јавно го искрши музичкиот иструмент жалеќи...

Поздрав до Филипчето: Музичар од Струмица јавно го искрши музичкиот иструмент жалеќи се дека преку глава им е дојдено !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Изреволтиран маж кој веќе подолго време не го користи својот инструмент туба изреволтиран го крши својот интрумент.

Утрово се појави видео на социјалната мрежа „Твитер“ каде маж го крши својот интрумент туба. Виновник наоѓа во Венко Филипче бидејќи, како што вели тој, веќе една година нема свадби ни журки, а интрументот дома му фаќал само прашина.

Повеќе може да погледнете од видеото во продолжение.

РЕКЛАМА

- Реклами -