24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Свет Легнал покрај својот син, го гушнал и починал: Неговата сопруга ден после...

Легнал покрај својот син, го гушнал и починал: Неговата сопруга ден после смртта објави потресна снимка

Translate (Eng):[gtranslate]

42 годишниот Мајк Холингтон од Велика Британија, изненадно почина и тоа на многу емотивен начин. Тој го гушнал својот син, стар само осум месеци, пред да заспие со него во прегратката и никогаш веќе не се разбудил.

Мајк живеел со својата девојка, 22 годишната Холи Бриџвотер и нивното заедничко дете, малиот Сони во англискиот град Гримсби.

Тој починал во саботата мирно во сон, кажа тажната Холи. Нејзе ја теши единствено фактот што последната личност која Марк ја гушнал е токму Сони, па за нејзе тој засекогаш ќе живее во нивниот сон.

РЕКЛАМА

Во видеото кое само на ретки нема да им измами солзи, а кое го објави семејството на Мајк, се гледа како Сони ја бакнува фотографијата на својот татко утрото по неговата смрт.

Целата статија прочитајте ја во denesen.mk

- Реклами -