31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија На секоj може да му се случи: Премиерот Заев шлемот наопаку го...

На секоj може да му се случи: Премиерот Заев шлемот наопаку го ставил на глава..

Translate (Eng):[gtranslate]

Има ли некој од тие околу него да му каже дека шлемот наопаку го ставил на глава?

РЕКЛАМА
- Реклами -