13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Погледнете како ве лажат со километрите од автомобилот: Овој автомобил има изминато...

Погледнете како ве лажат со километрите од автомобилот: Овој автомобил има изминато 1.000.000 километри, но за неколку секунди беше подмладен на 240.000 км !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Сите сме сведоци на тоа какви манипулации се прават со изминатите километри на автомобилите. Нема оглас каде што не пишува дека километрите се оргинални, или па баба го возлеа автомобилот во Германија, или па се продава поради заминување во странство, прва боја итн. На интеренет се појави видео колку брзо и едноставно е враќањето на километрите на еден автомобил, или како што и сам вели во видеото ”подмладување” на автомобилот од баба направен убава девојка, од 1.000.000 на 240.000 километри.

РЕКЛАМА
- Реклами -