11.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабаваПогледнете како ве лажат со километрите од автомобилот: Овој автомобил има изминато...

Погледнете како ве лажат со километрите од автомобилот: Овој автомобил има изминато 1.000.000 километри, но за неколку секунди беше подмладен на 240.000 км !!!

Сите сме сведоци на тоа какви манипулации се прават со изминатите километри на автомобилите. Нема оглас каде што не пишува дека километрите се оргинални, или па баба го возлеа автомобилот во Германија, или па се продава поради заминување во странство, прва боја итн. На интеренет се појави видео колку брзо и едноставно е враќањето на километрите на еден автомобил, или како што и сам вели во видеото ”подмладување” на автомобилот од баба направен убава девојка, од 1.000.000 на 240.000 километри.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...

Во денешната акција уапсен Екс градоначалник на СДСМ и син на Екс градоначалник од Вмро?!

Од МВР денеака информираа дека се уапсени десет лица во координирана полициска операција што се спроведе денеска. Четворица од приведени се од Гевгелија, тројца...