13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Во Македонија веќе не е модерно да се кине казната, сега ги...

Во Македонија веќе не е модерно да се кине казната, сега ги палат за на ТикТок. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Очигледно стана вирална мода да се крши законот во Македонија и сетоа тоа да биде прикачено на социјалните мрежи. Благодарение на интернетот и социјалната мрежа ТикТок слободно може да преброиме колку идиоти има во Македонија.

РЕКЛАМА
- Реклами -