7.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабава''Кај сте вака моментално''- Ново откачено видео со Ритко, ги ремети Битолчани...

”Кај сте вака моментално”- Ново откачено видео со Ритко, ги ремети Битолчани !!

Славата на Ритко од ден на ден станува се поголема. Tој пред малку објави видео како облечен во работничко одело се шета низ Битола и наводно си ги прибира алататите кои ги заборавил во текот на вчерашниот ден, додека местел каблоска на црно преку негвата фирма. Ритко ги обвинува мајстоrите кои веќе работаат на објектот дека му ја украле и теслата, а тие упорни се правдаат дека не сретнале никаков алат. 🙂 Да не ви раскажуваме многу, погледнете и сами за што станува збор:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец ги искоцкал парите, па го запалил казиното.

35-годишник подметнал пожар во казино, соопштија од Битолската полиција. Според информациите, синоќа во 02.15 часот во Битола, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од...

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...