28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава ''Кај сте вака моментално''- Ново откачено видео со Ритко, ги ремети Битолчани...

”Кај сте вака моментално”- Ново откачено видео со Ритко, ги ремети Битолчани !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Славата на Ритко од ден на ден станува се поголема. Tој пред малку објави видео како облечен во работничко одело се шета низ Битола и наводно си ги прибира алататите кои ги заборавил во текот на вчерашниот ден, додека местел каблоска на црно преку негвата фирма. Ритко ги обвинува мајстоrите кои веќе работаат на објектот дека му ја украле и теслата, а тие упорни се правдаат дека не сретнале никаков алат. 🙂 Да не ви раскажуваме многу, погледнете и сами за што станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -