27.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Штипската Калифа со градите на мегдан, ги напали мажите на социјалните...

Штипската Калифа со градите на мегдан, ги напали мажите на социјалните мрежи !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Социјалната мрежа Тик Ток е многу популарна кај младите кои секојдневно се повеќе ја користат и таму може да се најдат видеа со секаква содржина.

Секако, има и едукативни видеа, но често најмногу видеа се со забавна содржина или барем таква треба да бидат, иако сите баш и не се согласуваат со тоа. Но ова видео што ќе го погледнете ниту е забавно ниту пак едукативно.

РЕКЛАМА
- Реклами -